Klavyenizin Ctrl tusuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz.

Sektör (Ctrl+)

İş Alanı (Ctrl+)

Yayınlanma Tarihi

 

Hızlı Arama

İş arama kutucuğuna yazacağınız kelime veya kelime grupları ile; yayında olan ilanları kolayca listeleyebilirsiniz. Yazacagınız kelimeler, pozisyon olabileceği gibi aranan iş ile ilğili herhangi bir kelimeyi de içerebilir.Örnegin; Coreldraw programına hakim ve Tekstil sektörönde is arıyorsanız arama kutucuğuna Coreldraw Tekstil yazarak içinde Coreldraw ve Tekstil geçen ilanlar listelenmiş olacaktır.

Sektöre Göre Hızlı Arama

Bu arama Bölümünde belirli bir kritere göre (Sadece Bilişim Sektörü İlanları vb ) göre arama yapabilirsiniz. İlan tipi, zaman, şehir ya da sektör seçimlerinden biri ile yapacagınız aramada karşınıza çıkan sonuçlar detaylı aramaya göre daha geniş olacaktır.

Detaylı Arama

Detaylı arama menüsünde aradığınız özellikteki işleri listeleyebilmeniz için daha fazla araç sunulmaktadır. Sektör, İş Alanı, ilanın yayınlanma tarihi, Çalışma sekli seçeneklerinden çoklu seçim yaparak size en uygun sonuçları listeleyebilirsiniz.

Aramalarınızı kaydedin!

Aramalarınızı kaydedin bölümüyle arama yaparken her defasında aynı kriterleri girerek arama yapmak yerine aramanızı kaydedebilir, kaydettiginiz aramalara kayıtlı aramalarım Bölümünden ulasabilirsiniz.

icon

Aydınlı Hazır Giyim iş ilanlarıAydınlı Hazır Giyim
www.aydinli.com.tr

Türk Modasına Yön Veren 45 Yıllık Başarı Öyküsü...1965 yılında Kavurmacı Kardeşler Koll. Şti. olarak kuruldu ve "Aydınlı Yerli Mallar" adıyla, İstanbul Fatih'te ilk mağaza açıldı. Bu yıl hazır giyimde 45. yılını kutlayan Aydınlı Grup, 1989 yılında Aydınlı Hazır Giyim San ve Tic. A.Ş.'nin kurulması ile hızlı bir maratona girdi. 1993 yılında Pierre Cardin, 1995 yılında Cacharel ve ardından 1997 yılında U.S. Polo Assn. markalarının lisans haklarını aldı. Aydınlı Grup, bugün Türkiye çapında 170'e yakın perakende satış mağazası, 3 alışveriş merkezi ve 500'ü aşkın satış noktasıyla Türkiye Hazır Giyim Sektörü'nün önde gelen firmalarından biridir. Ortadoğu'dan Balkanlar'a uzanan geniş bir coğrafyada üretim ve satışını gerçekleştirdiği markaları ile Türk tasarım ve üretiminin üstün özelliklerini taşımaktadır. Rusya, Ukrayna, Orta Asya, Balkanlar ve Doğu Avrupa'daki 50'ye yakın mağazasında dünya insanına da şıklığı, kaliteyi ve günün moda tasarımlarını bir arada sunmayı başaran Aydınlı Grup, bugün 4 kıtada birden faaliyetlerini sürdürüyor. Aydınlı grup, 2.500'e yakın çalışanı ile birlikte hazır giyimde elde ettiği bu başarı ve deneyimi 2008 yılında İnşaat sektörüne de taşımış ve Aydınlı İnşaat Turizm San. ve A.Ş.'yi kurarak, Türkiye'nin güneş enerjisinden elektrik üreten ilk konut projesi Solarkent'i hayata geçirmiştir. Kaliteli hizmet ilkesini esas edinen, evrensel değerlere özen gösteren, çevre bilincine duyarlı üretim yapan ve müşteri odaklı çalışma sistemi ile dünya standartlarında örgütlenen Aydınlı Grup; tekstil, hazır giyim ve inşaat sektöründe yatırımlarını sürdürmekte, yeni projeleri ile ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam etmektedir. 2008 Yılı Türkiye'nin İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Arasında•Genel Büyüklük Sıralamasında 382. •Satış Hasılatında 312. •Brüt Katma Değer Oluşturmada 211. •Özsermaye Büyüklüğünde 318. •Net Aktifler Büyüklüğünde 256. •Dönem Karlılığında 282. •İhracatta 336. •Çalışan Sayısı Büyüklüğünde 45.


 Engelli Aday
 Şehit Yakını/Terör Mağduru
 Mavi Yaka
 Eski Hükümlü


Jooble aracılığı ile ilanlarımız daha çok adaya ulaşıyor...Jooble