Klavyenizin Ctrl tusuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz.

Sektör (Ctrl+)

İş Alanı (Ctrl+)

Yayınlanma Tarihi

 

Hızlı Arama

İş arama kutucuğuna yazacağınız kelime veya kelime grupları ile; yayında olan ilanları kolayca listeleyebilirsiniz. Yazacagınız kelimeler, pozisyon olabileceği gibi aranan iş ile ilğili herhangi bir kelimeyi de içerebilir.Örnegin; Coreldraw programına hakim ve Tekstil sektörönde is arıyorsanız arama kutucuğuna Coreldraw Tekstil yazarak içinde Coreldraw ve Tekstil geçen ilanlar listelenmiş olacaktır.

Sektöre Göre Hızlı Arama

Bu arama Bölümünde belirli bir kritere göre (Sadece Bilişim Sektörü İlanları vb ) göre arama yapabilirsiniz. İlan tipi, zaman, şehir ya da sektör seçimlerinden biri ile yapacagınız aramada karşınıza çıkan sonuçlar detaylı aramaya göre daha geniş olacaktır.

Detaylı Arama

Detaylı arama menüsünde aradığınız özellikteki işleri listeleyebilmeniz için daha fazla araç sunulmaktadır. Sektör, İş Alanı, ilanın yayınlanma tarihi, Çalışma sekli seçeneklerinden çoklu seçim yaparak size en uygun sonuçları listeleyebilirsiniz.

Aramalarınızı kaydedin!

Aramalarınızı kaydedin bölümüyle arama yaparken her defasında aynı kriterleri girerek arama yapmak yerine aramanızı kaydedebilir, kaydettiginiz aramalara kayıtlı aramalarım Bölümünden ulasabilirsiniz.




Bulunduğunuz Yer:  Anasayfa »Saat&Saat iş ilanları

icon

Saat&Saat iş ilanları



Saat&Saat
www.saatvesaat.com

Saat&Saat, 1971'den bu yana saat sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu süre zarfında çeşitli markaların pazarlaması ile ilgilenmiştir. 1994 yılında dünyanın en büyük markalarından olan Adidas saatlerinin distribütörlüğünün alınmasıyla, şirket kendi satış organizasyonunu tesis etmiş ve bayiliklerini oluşturmuştur.

Sonraki yıllarda bünyesine katmış olduğu birçok uluslararası marka ile Saat&Saat, sektörde öncü kuruluş haline gelmiştir.

Saat&Saat’in şu anda distribütörü olduğu markalar: EMPORIO ARMANI, EMPORIO ARMANI JEWEL, BURBERRY, R.CAVALLI, HUGO BOSS, G.F.FERRE, MICHAEL KORS, CHORONOTECH, TOMMY HILFIGER, DIESEL, DKNY, CITIZEN, FOSSIL, FOSSIL JEWEL, ADIDAS, ESPRIT, ESPRIT JEVEL, MISS SIXTY JEWEL, TIMBERLAND SAAT,GUESS SAAT VE TAKI, GC SAAT VE TAKI MANGO SAAT, JUST CAVALLI JEWEL’dir.
  
2004 yılından itibaren başladığı ve bugün  ülke çapında tesis etmiş olduğu 700'ün üzerindeki bayiliğin yanı sıra kendi satış noktalarının tesisine yönelmiş ve bu çerçevede yatırım yaparak Türkiye’de çok iyi bilinen Boyner ve YKM mağazalarında saat reyonlarının işletmesini üstlenmiştir.


 Engelli Aday
 Şehit Yakını/Terör Mağduru
 Mavi Yaka
 Eski Hükümlü


Jooble aracılığı ile ilanlarımız daha çok adaya ulaşıyor...Jooble