Klavyenizin Ctrl tusuna basılı tutarak çoklu seçim yapabilirsiniz.

Sektör (Ctrl+)

İş Alanı (Ctrl+)

Yayınlanma Tarihi

 

Hızlı Arama

İş arama kutucuğuna yazacağınız kelime veya kelime grupları ile; yayında olan ilanları kolayca listeleyebilirsiniz. Yazacagınız kelimeler, pozisyon olabileceği gibi aranan iş ile ilğili herhangi bir kelimeyi de içerebilir.Örnegin; Coreldraw programına hakim ve Tekstil sektörönde is arıyorsanız arama kutucuğuna Coreldraw Tekstil yazarak içinde Coreldraw ve Tekstil geçen ilanlar listelenmiş olacaktır.

Sektöre Göre Hızlı Arama

Bu arama Bölümünde belirli bir kritere göre (Sadece Bilişim Sektörü İlanları vb ) göre arama yapabilirsiniz. İlan tipi, zaman, şehir ya da sektör seçimlerinden biri ile yapacagınız aramada karşınıza çıkan sonuçlar detaylı aramaya göre daha geniş olacaktır.

Detaylı Arama

Detaylı arama menüsünde aradığınız özellikteki işleri listeleyebilmeniz için daha fazla araç sunulmaktadır. Sektör, İş Alanı, ilanın yayınlanma tarihi, Çalışma sekli seçeneklerinden çoklu seçim yaparak size en uygun sonuçları listeleyebilirsiniz.

Aramalarınızı kaydedin!

Aramalarınızı kaydedin bölümüyle arama yaparken her defasında aynı kriterleri girerek arama yapmak yerine aramanızı kaydedebilir, kaydettiginiz aramalara kayıtlı aramalarım Bölümünden ulasabilirsiniz.

icon

İlko İlaç Sanayi iş ilanlarıİlko İlaç Sanayi
www.ilko.com.tr

İlko İlaç Sanayi, çeşitli sektörlerde güçlü kurumlarıyla yer alan SELÇUKLU HOLDİNG bünyesinde olup, elli yıla yakın bir süredir ilaç sanayinde faaliyet gösteren Eczacı Mustafa Öncel tarafından kurulmuştur. Mustafa Öncel, Türkiye'nin ikinci nesil eczacılarından biri olarak başladığı büyük yolculuğunda, çok çalışarak ve çok üreterek insanlara faydalı olma fikrine hayatı boyunca sadık kalmıştır. Doğruluk, büyük düşünme, ileri görüşlülük ve cesaretle karakter bulan hayat çizgisinin devamında, bugün Konya’da İLKO İLAÇ’ı kurarak bir ilke imza atmakta ve doğduğu topraklara vefa borcunu ödemiş olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. İLKO İLAÇ'ın Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan tesisi, ilaç üretimi konusunda Anadolu'da yapılan en büyük yatırımdır. Yönetim merkezi İstanbul Sancaktepe’de bulunan İLKO İLAÇ’ın Ar-ge merkezi İlko Araştırma ve Geliştirme Merkezi A.Ş., Hacettepe Üniversitesi'ne ait Beytepe Teknokenti içinde faaliyet göstermektedir.


 Engelli Aday
 Şehit Yakını/Terör Mağduru
 Mavi Yaka
 Eski Hükümlü


Jooble aracılığı ile ilanlarımız daha çok adaya ulaşıyor...Jooble